| Andrei_Andy_1997_aIgM a întrebat:

Sunt in clasa a 8-a.Vreau sa devin luptător de MMA.Ce liceu /(mai apoi) facultate,trebuie sa fac,pentru a deveni ceea ce vreau? Nu vreau răspunsuri de genul sa ai putere, sa fii controlat etc. Vreau să știu exact ce am întrebat! Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| AndreiWeisz a răspuns:

Ti se pare tie ca ai nevoie de facultate pentru MMA? laughing Ai nevoie sa te apuci de acel sport, sa fii bun in ceea ce faci, sa participi la competitii etc. Nu ca vreau sa te descurajez, dar fizic nu prea pari potrivit, esti cam firav pentru sportul asta.

| Andrei_Andy_1997_aIgM explică (pentru AndreiWeisz):

Mda,mersi pentru răspuns! E poza veche de doi ani...

| Andrei_Andy_1997_aIgM explică (pentru AndreiWeisz):

Dar totuși nu mi-ai spus ce liceu trebuie sa fac...

| GazzaRecordsRo a răspuns (pentru Andrei_Andy_1997_aIgM):

Nu trebuie sa faci un liceu, daca vrei liceu sportiv dar nu stiu liceu sportiv care are MMA, ci doar lupte greco-romane, judo etc

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce altceva ai putea sa faci decat facultatea de MMA

la cat de slabut pari nici sa aduci sticlele de apa unui luptator nu cred ca ai sa reusesti

| Andrei_Andy_1997_aIgM explică (pentru suntserios):

Am spus că e poza veche de doi ani...