| Costelus710 a întrebat:

Salut, sunt in clasa a 9-a și vreau să-mi iau o adeverință care să mă scuteasca de sport (chiar daca sunt capabil sa fac sportul).
Cum trebuie procedat în cazul acesta?
Mulțumesc mult, dau funda!

Răspuns Câştigător
| Trustmotorcy a răspuns:

Mergi la mediul de familie și ceri adeverință de acolo. Inventează și un motiv pentru care nu vei putea să faci sportul.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Intrebarea s-ar formula cumva astfel: cui să dau spagă pentru scutire?

| Digikey a răspuns:

Faci ora de sport si basta. Vrei sa se baloseasca muschii pe tine?

| împreunăfacembine a răspuns:

Salut,

Nu vad de ce nu ai face sport dacă ești capabil de asta.

Pe o cale legala nu poți duce motivare, dar poți vorbi cu medicul de familie și sa inventezi o problema pe care o ai.

Indicat e sa faci sport, deoarece e vorba de sănătatea ta pana la urma.