| hereforquestions a întrebat:

Salut, sunt incepator, am fost de 8 ori la patinoar si ma descurc binisor. Am decis sa-mi cumpar propriile patine si sa nu mai inchiriez, problema e ca nu stiu de care tip. Pe un site scrie una, pe altul alta. Ce imi doresc eu e sa prind viteza decenta relativ mare si sa am echilibru, nu doresc neaparat sa fac trickuri. Buget mare nu am, maxim 400 de lei. Tot ce am inteles eu e ca alea de tip,, speed" sunt pentru competitii, iar patinele neaparat trebuie sa iti vina bine si sa fie cu siret, nu cu clapar. Alta intrebare: ce inseamna sa-ti vina bine? Trebuie sa te stranga putin de tot?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Simple și bune (culoare o alege domnia ta)

https://www.decathlon.ro/......R-p-307676

| 3824060673 a răspuns:

Trebuie să simți tu picioarele foarte foarte comode în ele, să nu te jeneze absolut nimic.