| anonim_4396 a întrebat:

Salut,sunt interesat de un site "bet prediction", am cautat dar nu prea am gasit nimic bun.Stie cineva unul care are macar 80% din meciuri corecte? Multumesc mult!

Vreau sa adaug ceva, nu as vrea un site care nu v-ati folosit si voi de el sau macar sa fi auzit ca e bun.Multumesc inca odata.

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Cauta-l pe Claudiu Hood pe Facebook. Avea si site, il inaugurase acum cateva saptamani, insa acum cred ca este in reparatii. Este, cred, singurul care da meciuri gratuite si care iese pe plus luna de luna.

1 răspuns:
| alexandru0sorin a răspuns:

Man daca exista un site care sa si fie bun fi-e toata lumea lar folosi fi-e lar pastra ei numai pentru ei sa faca bani te amagesti, asemenea preziceri sunt o fantasma.