| anonim_4396 a întrebat:

Salut
Sunt intr-o dilema vreau sa cumpar pentru masa musculara si sunt nesigur intre
iMass, Serious Mass, Gigant Pro Mass.Care dintre acestea credeti ca sunt mai bune fara sa te ingrase tinand cont ca am 1.74 si 73kg si vreau sa mai dau 5kg jos?

5 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Ultimul este cel mai bun, si cat mai mult sport sa nu te ingrasi.

| BuLaNNNeL a răspuns:

Păi tu vrei sa slăbești cu gainere? laughing

| Mirea_Alexandru_2002 a răspuns (pentru BuLaNNNeL):

Nu.Vreau sa pun masa musculara

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru Mirea_Alexandru_2002):

Păi alea-s gainere prietene, gainerele te ajuta sa crești, sa pui pe tine. Ia-ti un izolat proteic.

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru BuLaNNNeL):

Aa, am citit eu gresit. Deci tu VREI sa pui pe tine? Dar in intrebare ai scris "fără să mă îngrașe". Mass musculara = tesut muscular + tesut adipos. Deci e imposibil. Serious Mass clar.