| Online123 a întrebat:

Salut.
Sunt Mihai si vreau sa va intreb...Cum pot face six-packs,nu vreau sa le zic,, patratele,, suna urat?
Puteti pune videoclipuri de pe youtube m-ar ajuta mult mai mult!
P.S: Am burta..adica am slabit de la 75 kg la 61 de kg si inca am la burta,, grasime,, si mult vegeturi. imi va trebuii un antrenament special?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AndreyFsk a răspuns:

Salut Mihai! Sunt Andrei şi am să-ţi prezint un program de slăbit şi de obţinere a aşa ziselor pătrăţele.
- Dimineaţa încearcă să faci '20-30 de abdomene, daca poţi mai multe e ok.
- Aleargă! du-te în parc sau afară sau oriunde, dar aleargă cât mai mult şi îmbracă-te cât mai gros, pentru a transpira.
A să-ţi pun la dispoziţie şi nişte exerciţii pentru a vedea ce fel de abdomene trebuie să faci dimineaţa pe lângă cele 20-30.
Acesta este link-ul : https://www.youtube.com/watch?v=Qy4veWr0Cq8
Sper că te-am ajutat! Dacă faci toate astea timp de 2-3 luni, sunt de părere că o să se vadă rezultate! Succes!

| Cosmin86 a răspuns (pentru AndreyFsk):

Cele mai PROASTE sfaturi posibiel.

1. abdomenele dimineata = cel mai PROST exercitiu pentru coloana, bun sa-ti afecteze zona lombara
2. daca transpiri ca alergi imbrat gros, pierzi APA, nu calorii.

Daca alergi imbracat gros NU arzi mai multe calorii, trebuie sa fii REDUS MINTAL sa crezi asta.

Si tu nu mentionezi NIMIC de alimentatie, care conteaza 90 %.

13 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

http://www.culturism.ro/......domen.html

Patratelele SE FAC DIN ALIMENTATIE, nu exercitii!

| AndreyFsk a răspuns (pentru Cosmin86):

Prietene, eu vorbesc de cum le-am obţinut euwinking. Aşa că te rog frumos mai uşor cu limbaju că nu suntem pe mahala. Din alimentaţie fă tu abdomen laughing)). oh go on

| Cosmin86 a răspuns (pentru AndreyFsk):

Toti sportivii fac din alimentatie. Ca sa ai abdomen trebuie sa ai doar procentul de grasime sub 10 %, atat.

Tu ai patratele ca esti un slabanog.

Ce inaltime/greutate ai ma?

| AndreyFsk a răspuns (pentru Cosmin86):

Am 60 de kg si 1.70. happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru AndreyFsk):

Exact cum spuneam. Sa ai patratele la 80 sau 90 kg, atunci ai si muschi si patratele, asta e challangeul.

La 1.70 si 60 kg e normal sa ai patratele happy

| AndreyFsk a răspuns (pentru Cosmin86):

Stiu ce ai vrut sa spui, dar nu este asa. adica eu stiu ca am slabit de la 70 kg la 50kg si acum am 60. deci iti garantez eu, ele sunt lucrate. happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru AndreyFsk):

Vezi si asta ca fapt divers :
http://www.culturism.ro/......neata.html

| AndreyFsk a răspuns (pentru Cosmin86):

Mersi, oricum, acum ma bazez mai mult pe tractiuni etc. da-mi acc la cererea de prietenie.

| Cosmin86 a răspuns (pentru AndreyFsk):

Am dat. Cu cat faci tractiuni?

| AndreyFsk a răspuns (pentru Cosmin86):

In jur de 10 pe serie. in vreo 4-5 serii cam asa.

| Cosmin86 a răspuns (pentru AndreyFsk):

Nu. cu ce greutate. Daca faci 10 repetari cu corpul tau, poti sa incepi sa adaugi greutate, eu leg discuri de mine

| AndreyFsk a răspuns (pentru Cosmin86):

Dami add pe mess tzakapaka846@yahoo.com putem vorbii mai multe in privat.