| THeSNIPERS a întrebat:

Salut, sunt nelamurit intre Vitabolic si gymbeam, sunt interesat in legaruta cu produsele lor (proteina, glutamina, creatina, omega-3 etc), am consumat myprotein pana acum.

3 răspunsuri:
| bornsinner a răspuns:

Suplimentele de la ei (marca proprie) nu par a fi de calitate. Spun asta pentru ca si modul in care se prezinta e dubios. Lista de ingrediente e aproape inexistenta, vaga. Practic, nu esti sigur ce contin si in ce cantitate.

Sfatul meu ar fi sa eviti suplimentele "produse" de ei. In schimb, cele de la alte branduri, pe care le ofera spre vanzare la ei pe site, par a fi in regula.

| THeSNIPERS explică (pentru bornsinner):

Te referi la vitabolic, gymbean sau ambele?

| bornsinner a răspuns (pentru THeSNIPERS):

M-am referit la gymbean, am omis vitabolic in mesajul tau. De pe shop-ul vitabolic am luat de la alti producatori oricum, deci nu-mi pot da cu parerea despre produsele lor proprii.