| Marian_TUrcin_1993 a întrebat:

Sunt student la mecanica CRAIOVA anul 1 si stau la camin. Si ma intrebam daca imi puteti spune cei care sunteti din Craiova unde s-a mutat sala de fitnes/bodybuilding care era vis a vis de mecanica in gangul acela pe langa librarie. Nu vreau o adresa exacta vereau sa-miziceti daca este departe de mecanica si in ce directie spre universitate sau pod? sau o alta sala cat mai aproape de mecanica si cat de cat de calitate. Ms anticipat!

1 răspuns:
| ALuuuuuuuuuu a răspuns:

Deci, chiar nu stiu unde s-a mutat bodybuilding. Dar uite te poti duce aici, este superwinking
Strada - Calea Severinului – Langa Hypermarketul Real.
Poftim si programul :
Luni – Vineri (08:00 – 22:00)
Sambata (09:00 – 17:00)
Duminica (09:00 – 14:00)
Sper ca te-am ajutat. Bafta!winking