| Niculae_George_1998 a întrebat:

Salut,tocmai ce m-am reapucat de sala dupa o perioada foarte lunga de pauza problema mea este ca ma recuperez cam greu si imi trebuie ceva pentru a ma ajuta, cand fac exercitiile nu prea am energie de a duce pana la capat seriile chiar daca nu folosesc o greutate uriasa si nici rezistenta nu prea am ce supliment alimentar imi recomandati pentru asta?( in afara de cafea, energizante sau ceva de genu)

3 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Mananci suficient? Daca da, mananci sanatos? Legume, fructe etc?

| WaterDrop a răspuns:

Te`ai gandit sa reduci greutatile? Ar fi miscarea logica daca nu esti capabil sa faci 3 serii x 10-12 repetari macar.In timp vei reusi mai mult.Lasa suplimentele alimentare pentru ca absolut toate vin cu riscuri pe viitor.

| Supremuss a răspuns:

Iti recomand aminoacizi iti dau energie si te ajuta foarte mult la recuperare poti sa ii combini si cu glutamina pentru un efect sporit