| anonim_4396 a întrebat:

a mai luat cineva SPIRULINA CHLORELLA PLUS? Am auzit ca sunt cele mai bune proteine de pe piata.

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Nu prea exista "cele mai bune proteine de pe piata", daca ar exista TOATE celelalte ar da familiment.

PRINTRE cele mai bune sunt: ON - whey gold, Muscletech - whey premium, Weider, etc.

Asta data de tine e o firma no-name...

| LPCTSTR a răspuns:

Draga, exista spirulina si la 15 lei care tot o algă verde este...
C-o fi, ca n-o fi, dai bani multi si degeaba pe acelasi lucru pe care il gasesti in farmacie cu, din nou, 15 lei sau mai putin, cu aceleasi efecte de care nici macar nu-ti dai seama.
De notat, nu face din spirulina altceva decat un supliment alimentar, spirulina NU inlocuieste o dieta sanatoasa si diversicicata.