| Invingatorul a întrebat:

ajutati-ma va rog sunt bagat intro mare belea sa va spun mai pe scurt 3 baieti vreau sa ma bata problema este ca eii sunt mai mare de cit mine cu 3 ani 4 ani si nu as pute sa ma lupt nici macar cu unul singur. Spuneti-mi ce as putea face in aceasta situatie...ce as pute folosi ca sa ma apar.Va rog frumos
Va rog fara mistouri...
Pentru cel mai bun raspuns si ajutator va primi funda mersi.

8 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

Pana la cei 3 baieti vad ca te bate un pic gramatica; filmeaza-te si daca au peste 18 ani vor face puscarie, lol

| florynmondialul a răspuns:

Iei o bata si il lovesti tare pe cel mai mare dintre ei! dar sa nu dai la cap! dar sa dai tare! dupa aceea toti o vor lua la fuga!

| Invingatorul explică (pentru florynmondialul):

Imi place raspunsul tau dar nu cred ca pot sa merg intodeauna pe drum cu bata dupa mine:

| NDC12 a răspuns:

Nu stiu ce sa-ti spun dar cred ca problemele astea sigur nu se rezolva pe TPU.

| adriandibosfcdb123 a răspuns:

Cel mai ar fi sa mergi la politie

| Alex1Neymar a răspuns:

Pai cel mai bine e sa discuti cu parintii!
Si depinde cine e vinovat spune si iti dau sfaturi!

| Invingatorul explică (pentru Alex1Neymar):

Sa iti spun sincer eu vor sa ma bata pe mine pentru ca sunt intro relatie cu o fata si sunt gelosi pe mine pentru ca sunt cu ea...astfel ei sau gndit sa ma bata daca nu o parasesc pe ea si sa o eie ei dar eu nu vreau pentru ca chiar o iubesc mult...