| Cezar_Sava_2000 a întrebat:

Alerg cam 8km pe zi in fiecare dimineata, mananc cam 3-4 rosii cu branza pe zi, fac sala si excercitii pentru burnig fat de pe youtube, si nu stiu dc nu slabasc cat vreau, am 93-94 kg, 1.93 m inaltime.
Cum pot face sa slabesc rapid?
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| office1999 a răspuns:

Salut! incearca asta, eu mi-am pauzat exercitiile de masa musculara in favoarea acestora ( am multa grasime pe abdomen).
Link : https://www.youtube.com/watch?v=fLrKgwICkWA
Bafta!

| Mayhem666 a răspuns:

Probabil greutatea pe care o ai este de la masa musculara, masa musculara este mai grea decat grasimea, deci daca ai muschi, ai o greutate mai mare. Si din moment ce esti inalt, si asta ajuta la o greutate mai mare.
Nu cred ca esti gras din moment ce spui ca alergi, si faci sala si exercitii de ardere a grasimii, si nu mananci ca spartu, deci cred ca ai greutatea mare din cauza masei musculare.