| flr16 a întrebat:

am 14 ani, 1.55m inaltime si 60.5 kg, ce as putea face sa slabesc?

Răspuns Câştigător
| Asany a răspuns:

Greutatea este OK pentru 14 ani, dar daca vr sa slabesti iti recomand sa iti iei toti prietenii si sa va imblimbati ( fara masina, bicicleta etc...) tot orasul.

4 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Sunteti culmea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma fratelo tu nu trebuie sa slabesti dar daca te vezi tu asa putin slabut iti recomand sa faci flotari.N.are nimic ca ai 14 ani... faci acolo cate poti ca asa si slabesti asa putin cat ai nevoie si faci si niste muschi.Hai te pup fratioru bft la sport happy.

| nugasescusernameliber a răspuns:

La varsta ta nu te prosti, vei reusi doar sa-ti dereglezi organismul. Fa un pic de sport, inlocuieste sucul cu apa, mai evita mancarea grasa si o sa fi ok, esti in crestere inca.

| Yinsho01 a răspuns:

Daca vrei sa slabesti, iti recomand sa faci mai multa miscare de exemplu: joaca-te cu prietenii cat mai mult, plimba-te cu bicicleta, pune muzica si danseaza sau fa curat etc. Dormi cel putin 8 ore pe zi, bea multe lichide (fara alcool, bineinteles), consuma legume si fructe in stare proaspata, mai putine dulciuri si prostii. Important e sa te simti tu bine in pielea ta!