| aaabbbcccdddeeefffggghhhiiijjjkkklllmmmnnnoooppp a întrebat:

am 14 ani 1.76 cam 61-62 kg si am muschi cel putin la biceps triceps piept dar...la abdomen si gambe nu am dezvoltati ff bine muschi ce ar trb sa fac ar trebui mai intai sa ma ingras sau sa continuii sa fac multe abdomene? Daca imi poate spune si mie cnva cam cate serii si cate repetari sa fac ar fi foarte binehappy... Partea buna este ca am aparat multifunctional acasa var rog sa dati raspunsuri cat mai elaborate:O3 multumesc

2 răspunsuri:
| feraryyy78 a răspuns:

Nu trebuie sa te ingrasi fa sport inn continuare si ar fi bine sa te apuci de inot, sfatul meu.

| AxXeL1124 a răspuns:

Pentru abdomen fa abdomene alternate cu echere 10-12 in serii de cate 4-5, iar pentru gambe indicat ar fi sa te apuci de alergat.