| ralfy123 a întrebat:

am 14 ani 1, 80 si 61 kg... sunt slab (ectomorf) stiu sigur.
M-am apucat de sala de 2 luni, cu pauza 1 luna. am pus sa zicem 1kg jumate in 2 luni! Nu stiu vreau sa ma ingras putin si sa pun muschi.
Mi-as cumpara Creatina, este buna? Cel putin la varsta mea, ma va ajuta?

3 răspunsuri:
| marinageorgiana14 a răspuns:

Fa doar sport, eu fac sport si am muschi nu multi si fara sa iau pastile sau la ce fac reclama astia. si cu pauza de 1 luna sa stii ca e cam multicel. si daca vrei sa ai muchi mananca proteine si mananca ceva sanatoswinking sfatul meu.

| marinageorgiana14 a răspuns:

Link facebook?

| florynmondialul a răspuns:

In primul rand tie iti trebuie o alimentatie 70% carbo 20% proteine 10%grasimi! asa trebuie sa arate alimentatia unui ectomorf!
DA! creatina e foarte buna!