| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani, înălțime 1.80 si 63 kg si as vrea sa-mi recomandați o aplicatie cu exercitii abdominale pentru ca am destula grăsime la burta si nu am timp sa ma duc la sala.
Multumesc, dau funda.

3 răspunsuri:
| BuLaNNNeL a răspuns:

Esti destul de slab pentru înălțimea ta, ce dracu de abdomen iti mai trebuie? De foame? Abdomenul devine vizibil când stratul de grăsime e mic, grasimea de pe burta nu o dai jos cu abdomene ci prin alimentație, deci pe scurt: abdomenul se face in bucătărie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Six pack în 30 days
Funda?

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti femeie de vrei funda?