| Undersky17 a întrebat:

Am 14 ani si 1, 70 m si as vrea sa ma apuc de sala ca sa dau cateva kilograme jos

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, aceasta nu este o intrebare, dar daca ai vrea sa fie ar trebui sa specifici ce vrei de la noi, greutatea si sexul tau.
Oricum, eu nu recomand, la varsta ta, sa mergi prea des la sala. Poti slabi prin exercitii fizice/alergat, dar si printr-o alimentatie corecta, NU deficitara/insuficienta.

| EraserHead a răspuns:

Ma rog care ii intrebarea?
N-ai nevoie sa mergi la sala pentru a da cateva kg jos, poti sa o faci si acasa