| Catalin003 a întrebat:

Am 14 ani si aş vrea sa ma inscriu la o echipa de fotbal de juniori dar nu stiu cum. Nu am mai fost pana acum la vreo echipa! Daca stiti cum as putea sa ma inscriu, va rog sa-mi spuneti! Multumesc.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Du-te la un club sportiv din orasul tau, care are si sectie de fotbal si cere-le informatii despre inscriere.

| Galezu11 a răspuns:

Du-te la clubul respectiv, vorbeste cu fondatorul/ spune-le parintilor sa vorbeasca daca ti-e rusine sau ii poti contacta prin telefon.