| Tymmo77 a întrebat:

am 14 ani si as vrea sa urmez un liceu sportiv, mai poti sa devii fotbalist daca nu ai fost la vreun club de fotbal pana acum? Va rog dati-mi informatii, funda!

2 răspunsuri:
| Georgescu_Albert_1995 a răspuns:

Pai uite cum sta treaba.Nu vreau sati stric ziua dar sansele sunt cam mici.Gandestete ca in nationala romaniei de fotbal jucatori debuteaza la 16 ani...Iar tu te apuci de la 14 si iti spun ceva.Liceul sportiv e o alegere proasta. Daca iti ratezi sansa (te accidentezi sau nu poti evolua) te trezesti dupa liceu.Bon si unde ma angajez?

| Ionutz_Dark_1996 a răspuns:

Da poti. Treb sa te inscrii si iti mai spun oameni aceia informatiiwinking fUNDA?