| UnBaiatAnonimx221 a întrebat:

Am 14 ani si pe perioada pandemiei de Corona-Virus nu am mai jucat fotbal ca inainte. Adică chiar deloc. Inainte de aceasta pandemie jucam la o echipa de fotbal din oras, in fiecare zi mergeam la antrenament, ma simteam foarte bine, aveam viteza. Ieri, am mers la fotbal cu prietenii, dar nu pot să alerg, ma dor picioarele de la glezne, mai mult piciorul drept. Oare de ce? Dau fundăă.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Inseamna ca in perioada de intrerupere nu prea ai facut miscare. Va trebui sa faci antrenamente normale cel putin 3-4 saptamani, pana vei reveni la normal.

2 răspunsuri:
| oz_1736 a răspuns:

Lipsa de antrenament, s-au odihnit muschii prea mult. Alearga in timpul liber