| Goke a întrebat:

Am 15 ani 48 de kg si nu ma pot ingrasa.Fac sport zilnic, mananc generos dar cantarul tinde sa arate maxim 48 de kile.Cum ma pot ingrasa? Dau funda

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Ingrasarea nu e asa rapida sa cum nici slabirea nu este,manca multe dulciuri,grasimii,fast food,sucuri gen coca cola,sprite,chipsuri, numai fa sport ca slabesti, evita carnea ca tine de foame, fara supe, ciorbe si te vei ingrasa isi garantez eu sau mergi la sala si bagi culturism si multa carne si vei avea un corp frumos, ai o varsta frumoasa

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Eu am pus 28 de kg pe mine in 3 ani facand asta, desi ma poti urma sau poti invata ceva din experienta mea

5 răspunsuri:
| anor a răspuns:

Pai continua cu sportul cat mai mult cu greutati de peste 15 kg ca sa pui pe tine

| FlorescuDiana a răspuns:

Și eu am 15, dar am 45 kg. Am mai încercat sa mă îngraș, dar fara rezultat. Mănânc foarte multe dulciuri și totuși sunt foarte slaba.Cred ca ar trebui sa rămâi așa, sa nu te strădui, ca poți începe sa te îngrași și poate fi posibil sa nu te mai oprești.

| Goke explică (pentru FlorescuDiana):

In primul rand sunt baiat si am 1.74

| sadicafuck17 a răspuns:

Esti frumoasa asa cum esti tu, ce inaltime ai?