| invingatoru098 a întrebat:

Am 15 ani si 50kg si vreau sa pun niste muschi pe mine, imi puteti spune daca aparatul fitmax5 e bun la ceva? lucreaza muschi? Si in cat timp as obtine rezultate,in special vreau sa pun in brate,piept,spate, si patratele.(funda)

6 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

Sala,mergi la sala.

| SADNESSMACHINE a răspuns:

Nu, ai 15 ani, crede-ma ca nu iti face bine, da-i incolo de muschi, fetele oricum te plac pentru fața si personalitate. Daca vrei muschi te duci la sala, dar nu apelezi la un aparat.Esti slab, ti-ai distruge musculatura daca ai apela la asa ceva, mergi la sala de 2 ori pe saptamana, e mai bine. Ai grija de tine

| invingatoru098 explică:

Si de cat timp faci?

| Rupmuschii a răspuns:

Du-te la sala si fa in fiecare zi! Ia suplimente si nu asculta de batranii astea care iti zic sa faci o flotare si e de ajuns:))) http://m.imgur.com/cfHZRBa

Si eu am 15 ani si uite cum arat.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Rupmuschii):

De ce in fiecare zi? Muschii se dezvolta in zilele de pauza.

| Rupmuschii a răspuns:

Am 10 luni.Cosmin ai dreptate aicea ca muschii mai trebuie sa se odihneasca.Cand m-am referit ca in fiecare zi adica sa isi faca un program bine pus la punct.Eu am 2 zile pauza pe saptamana.