| erabianleonard a întrebat:

Am 15 ani si 74 de kg de masa musculara fara burta vreau sa ajung la 85 pana in vara si m-am gandit la gfx 8 ca e bun... toata lumea a luat si s-au vazut rezultate dupa butoiul consumat de 1 luna... rez chiar de 4-8 kg pe luna si vreau sa iau si eu pana in vara ce ziceti? Vreau cineva care se pricepe nu toti care mananca cartofi prajiti si se duc la sala

4 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Bai inteligentule unde mama naiba ai tu 74kg masa musculara ma? Si unde ai vazut 4-8kg pe luna? Eu la inceput puneam 1kg la 2-3 luni da nu atata.Vad ca te dai destept dar esti pe langa acest sport.

| erabianleonard explică (pentru SiLaS):

Daca mananci cartofi prajiti dupa sala de asta.

| SiLaS a răspuns (pentru erabianleonard):

Eu mananc cartofi prajiti dupa sala? Am 5 mese pe zi numai cu proteine si carbo+ salate de fructe intre mese si tu ma inveti pe mine despre alimentatie bai cioaca? Tu la 15 ani ce rahat crezi ca stii despre acest sport?

| erabianleonard explică (pentru SiLaS):

Taci mai cartofi cu paine