| Maitza13 a întrebat:

Am 15 ani si a inceput sa imi placa fotbalul foarte mult. credeti ca e prea tarziu sa ma apuc de fotbal?

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Buna. Parerea mea este ca niciodata nu e prea tarziu pentru nimic, conteaza sa avem vointa si sa ne placa. O seara buna.

3 răspunsuri:
| Fesnic_Raluca_1995 a răspuns:

Daca nu incerci nu ai de unde sa stii! Incearca! Asta imi spun de fiecare data ca sa trec mai departe! Daca nu incerci nu ai de unde sa stii!

| Atat_Melek_Shi_1965 a răspuns:

Nu cred eu am aproape 13 si joc

| shadyserban a răspuns:

Da e destul de târziu...Trebuia sa te apuci de fotbal pe la 6 ani.Asa nu prea ai sanse sa faci ceva.Dar poti incerca exista jucători care s-au ocupat de fotbal mai tirziu.Deci poti începe.