| moltzer a întrebat:

am 15 ani si am terminat clasa a 8 a si ma întrebam am muschi destul de mari de la lucru lucru la constucti si am si o palma mare daca dau la unu solid adult un pumn in fata ori unde în fata îl dobor sau îl lesin? Ce ziceti.

6 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Nu vrei sa testez eu pe tine? hint. am 1, 98 si o palma destul de generoasa - pute a mort dupa ce dau.

| darrio2007 a răspuns:

Daca il dobori ce inseamna? Nu că lesină? De obicei cei ca tine au un iq micut. Bun de bodyguard. Face tot ce i se spune.O bate si pe mă-sa. Oricum daca ratezi prima lovitura a doua nu apuci s-o mai dai.

| Clorox a răspuns:

Mare si prost! laughing

| Cosmin4Fit a răspuns:

laughing Am vazut matahale doborate de pricajiti. Conteaza si cum dai... si unde dai...

Eu mi-am luat-o candva in freza de la unu mai slab ca mine, cand l-am vazut am zis ca-l termin, dar m-am inselat.

Ai grija ce faci sa nu ajungi prin spitale!

| PikaPikaChuChu a răspuns:

Nu te ambala asa la bataie, din vorbe toti suntem tari
iti recomand sa faci arte martiale sau chiar box
este un sport destul de greu de urmat, insa daca iti place.

| Cosmin86 a răspuns:

Copil de 15 ani... da el o palma si lesina laughing)