| aurelian098 a întrebat:

am 15 ani si merg la sala de 6 luni in ultima perioada am inceput sa iau steroizi si am crescut foarte mult bratele le am de 47 iar la piept pot sa imping cu 170 kg 8 repetari. Problema este ca multi au inceput sa fie invidiosi pe mine pentru ca ei nu au putut creste deloc nici in 5 ani de sala, ce credeti ar trebui renunt la steroizi?

8 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Nu trebuie sa renunti la steroizi decat dupa ce termini ciclul, dar la 15 ani 170 kg la piept mi se pare prea inflorita. Ce steroizi iei?

| Vladut650 a răspuns (pentru RobertMoon):

Imi spui si mie ce motiv ai avea sa iei steroizi daca nu faci culturism? Mai ales la 15 ani.

| SiLaS a răspuns:

Tu la 15 ani impingi cu 17kg la piept nu cu 170.

| Vladut650 a răspuns:

Daca nu parctici culturism, nu ai motiv sa iei steroizi, daca iei steroizi doar ca sa te dai mare pe strada, te numesc cocalar.

| Vladut650 a răspuns:

Nu am observat intrebarea, adica tu la 15 ani ai 47 in brat si impingi 170? rolling on the floor ce minciuni gogonate. copile eu zic mai intai sa iti dezvolti creierul, si dupa muschii.

| hgcl a răspuns:

Sincer vrei sa te cred?

| skat a răspuns:

Da, incearca sa faci sala fara steroizi mai tarziu o sa arati foarte naspa lasate de ei si incearca fara

| vladoy a răspuns:

Nu fiti invidiosi. Omu e bun dar taie zeroul ala de la 170 si pune virgula la 47.