| Asrian66 a întrebat:

Am 15 ani si nu pot face flotari.Ce exercitii ar trebui sa fac pentru a-mi dezvolta bratele si pieptul?

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Faci progresiv. Azi 5, maine 6, apoi 7 si tot asa. Daca nu poti sa cresti pe fiecare zi, faci cateva zile la rand un numar fix si apoi cresti si tot asa.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce nu poti sa faci? Incearca.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Intai fa exercitii mai usoare, poate cu niste greutati.

| Alverto a răspuns:

Trebuie sa faci progresiv, din ce in ce mai multe

| TheBoyTheCool24 a răspuns:

Fă-le pentru început în genunchi iar cu timpul vei avansa către cele normale.

| FineAsHell a răspuns:

Fa flotari in genunchi. Te vor ajuta sa capeti forta necesara pentru cele obisnuite.