| Bam64 a întrebat:

Salut Tpu.Am 17 ani si 78kg.Ridic la piept 120 kg maxim. Vreau sa particip la un concurs de powerlifting din Romania.Insa nu am un antrenor cu care sa ma duc si nici macar nu stiu unde sa ma duc ca sa ma inscriu.Ma ajuta cineva?

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Caute pe google "cluburi powerlifting Bucuresti" (sau orasul in care esti tu) si gasesti o gramada. Le dai un telefon sau un mail SAAAU te duci acolo efectiv.

Dar eu intai as da un telefon si apoi m-as duce acolo.

| aXy99 a răspuns:

Nu cred ca ai nevoie neaparat de un antrenor, daca stii sa te antrenezi pentru forta, e de ajuns. Te poti interesa foarte usor cautand pe google ce si cum legat de concursuri.

| Goete a răspuns:

E putin ceea ce poti sa faci

| Bam64 explică (pentru Goete):

Hai mai lasa-ma.Altii nu ridica nici macar atat si tu imi spui ca e putin... Daca ridici mai mult decat mine vin-o aici cu un ajutor nu cu superioritate

| Goete a răspuns (pentru Bam64):

Am spus ceea ce poti sa faci, nu sa ridici