| GeoOk a întrebat:

Am auzit la cineva ca daca tragi la sala cu gandere mai grele de 15 kg la umeri cand esti adolescent si tendinta umerilr o sa scada pentru ca de-abia acum sunt in crestere.Este adevarat? Eu fac sala de 2 luni.

10 răspunsuri:
| BornToBeLoved a răspuns:

Depinde de varsta ta! Daca inca te dezvolti ai putea opri acest proces daca greutatile sunt prea
Mari! Ai grija!

| Cosmin86 a răspuns (pentru BornToBeLoved):

Serios? poti opri acest proces cu greutatile?

Poti argumenta IDIOTENIA asta?

| bogz a răspuns (pentru Cosmin86):

Bine Cosmin

| BornToBeLoved a răspuns:

E adevarat ce zichappy

| Cosmin86 a răspuns (pentru BornToBeLoved):

Arata-ne un studiu stiintific care sustine ce spui tu.

Sau esti doar un COPIL MIC PAMPALAU care n-a citit o carte in viata lui?

| BornToBeLoved a răspuns:

Nu mai insulta! Te bag in buzunar la
Orice
Ora, esti doar din era copiilor cu probleme
86-90! Scuteste-ma!

| Cosmin86 a răspuns (pentru BornToBeLoved):

Nici nu stii sa dai reply la mesaj, sa primesc si eu notificare. pui comentariu general!

Esti doar un mare PAMPALAU care nici nu stie sa dea reply la un raspuns!

laughing)

Ma bagi in buzunar cu mainile tale firave de copil pampalau? laughing))

| BornToBeLoved a răspuns (pentru Cosmin86):

Hai zau ca nu am timp pentru era
Cu probleme, sincer! Si pampalau e un cuvant folosit
De fatalai cu gura mare, hai baga cornu
In perna nu te exterioriza
Pe aici ca nu e nevoie!

| Cosmin86 a răspuns (pentru BornToBeLoved):

Vezi profilul meu cu peste 17.000 de raspunsuri TOATE la nutritie si sport.

Eu cu asta ma ocup, copil mic ce esti, nu-mi dai tu mie sfaturi.

p.s. : fata in fata probabil ai tremura din toate incheieturile si n-ai putea sa scoti un cuvant, fatalau prost.

| Claudiu_Cezar_1994 a răspuns:

Da, este adevarat, acum corpul tau este in crestere, nu e bine sa faci sala, deaorece vei ramane pitic! laughing..., si nu cred ca iti doresti sa fi ca fetele din ziua de azi.