| MarianPapuc98 a întrebat:

Am facut sala ceva timp si eram slab inainte si acum cred ca m-am mai format, nu am facut sala cu alimentatie corecta cu tot, am facut doar sa pun kg. Am nevoie de niste pareri, cum arat daca sunt slab sau mai solid, atletic, cine doreste sa ofere o parere sa lase mesaj si ii dau mesaj privat cu o poza.

5 răspunsuri:
| FaraNume77 a răspuns:

Intrebi daca esti slab sau ce?

| Nickname1890 a răspuns:

Astept in privat si putem discuta mai multe.

| MarianPapuc98 explică (pentru Nickname1890):

Nu pot trimite mesaj, trimite tu!

| Unlimited36 a răspuns:

Trimite mesaj pentru sfaturi

| Płotr a răspuns:

Daca nu esti mare, inseamna ca esti pe calea atleticului, si consider ca aceasta cale le depaseste pe toate, poti avea masa daca nu poti sa o susti cu energie fizica emanata de tine... poti sa ai muschi la picioare cat ursu si daca nu ai cum sa susti energia emanata alergi 1 km si esti distrus, sau pentru cei care vor sa vorbeasca de un contact fizic, un pumn care emana toata forta unui om e bun de nimic, un om care trimite mai multi pumni si are o REZISTENTA de invidiat, nu il bate nimeni. Dau exemplu. Bruce Lee ( Corp atletic ) Floyd Mayweather ( Corp atletic sub 70 de kg. Facut numai de muschi si rezistenta ),Shaolin din tibet, din cauza alimentatiei foarte nutritive, si exercitilor fizice zilnice, un Shaolin poate deveni un maestru in orice fel de lupta de contact, dar nici in acest caz nu avem un urs de peste 100 de kg care are numai putere, dar nu si rezistenta...si multi alti care pastreaza un corp atletic,care bat recorduri ( Usain Bolt, cel mai rapid om din lume ) Eu unu cred ca un om care e solid si atletic, nu are cum sa arate rau si inca ceva, am cunoscut oameni de la sala care erau mari, peste 80 de kg,si din pacate baieti astia au luat proteine cu sacul,vezi tu aici e cea mai mare greseala,daca corpul se obisnuieste cu proteine si cu energia luata din ele atunci din pacate corpul nu mai e sustinut de corp, e sustinut de proteine care intr-o situatie anume nu o sa le poti avea, corpul trebuie sa se descurce cu ce are nu cu prafuri si alte cacaturi care in cele din urma corpul le cere, asimileaza alimentatia proteica natural, nu cu prafuri care in cele din urma o sa te lase la greu.