| DeMoniKBoY a întrebat:

Am inceput sa ma duc lasa sala de o luna iar am observat cresteri ale masei musculare, dar la piept pectoralul stang e mai mic decat cel drept vi si pare normal?

Răspuns Câştigător
| loorentzoo a răspuns:

Da e normal si trebuie sa incepi sa corectezi, presuun ca ai facut piept doar cu haltera (mai mult) si ai impins mai mult cu bratul stang astfel pectoralul stang s a dezvoltat mai mult si banuiesc ca mai esti si incepator si astfel se observa si mai bine. Ideea e ff simpla renunta pentru o perioada la haltera si fa toate exercitiile pentru iept cu gantere.
P.S nici femeile nu au sanii egali iar daca o sa iti masori bratele ai sa obervi si acolo diferente de la 0.5 cm la 2 cm

3 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Da e normal

| Own3r a răspuns:

Da.Nu e nici o problema daca e mai putin slab dezvoltat.

| kingD0G a răspuns:

Da este normal, in unele cazuri aceasta intamplare se face vizibila in perioada pubertatii. Nu-ti face griji, cu timpul o sa-si revina.