| user999 a întrebat:

Am la biceps 30 cm si am 16 ani... E bunisor sau nu chiar? Care e varsta voastra si voi cat aveti? big grin Cum sa cresc bicepsul mai repede?

2 răspunsuri:
| Omulcu9111 a răspuns:

Eu am 15 ani si am 35, 5.Ai putea incepe sa te duci la sala? zic si eu.Si daca vrei sa cresti mai repede in masa musculara poti lua suplimente.Bafta

| Cosmin86 a răspuns:

1. 4-5 fripturi pe zi

2. sala la greu, antrenamente intense ( greutati mari, repetari PUTINE, forma CORECTA de executie ).

90 % din cei care fac sala fac PROST, de-asta e bine sa te documentezi serios inainte sa te apuci.