| anonim_4396 a întrebat:

Am luat de curand o creatina monohidrata de la Pro Nutrition (CREATINE PRO MASS). E recomandat sa iei 2 doze pe zi, iar o doza sa contina 90 g. Eu unul cred ca 90 g la o portie mi se pare destul de mult. Voi ce credeti, in ce cantitati ar trebui administrata si cand e cel mai bine sa o consumi pentru a avea un efect foarte bun.

2 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Creatine pro mass nu e creatina monohidrata. e un fel de nesquick pudra.

| DovleacTurbat a răspuns:

Nu este creatina monohidrata simpla, creatina monohidrata simpla se ia 5g pe zi (o data pe zi). Asta vad ca contine si proteine, carbo, e mai mult un gainer. Respecta modul de administrare scris pe cutie.