| Stefan_3770 a întrebat:

am nev de niste sfaturi... cine credeti ca va castiga in urmataoarele meciuri:
Liverpool -Braga
Gl.Rangers- PSV
Man.City-Dynamo K
Sparta M- Ajax
Porto - CSKA M

raspundeti repede va rog

Răspuns Câştigător
| An0N1M a răspuns:

Liverpool-braga cred ca liverpool se va descurca se va face un meci marebig grin
glasgow rangers-psv psv va domina cred eu si va castiga la pas
man city-dinamo kiev un meci echilibrat city echipa cu vedetele dar si dinamo are o echipa buna
sparta-ajax ajax va castiga clar
porto-cska cska are o echipa buna dar nu mai buna decat a lui porto am vazut porto la treaba si joaca f bine.deci vrei sa pariezi? oricum in fin. funda?

3 răspunsuri:
| paul21 a răspuns:

Iata pronosticurile mele:

Liverpool-Braga(2-1)--> se califica surprinzator Braga

Gl Rangers - PSV (0-1) --> se califica PSV

Man City-Dinamo Kiev (2-0)--> se ajunge la penalty-uri si castiga Dinamo Kiev cu 5-3

Sparta - Ayax (1-1) --> se califica rusii

Porto - CSKA ( 2-1) --> se califica Porto

| Iulianpatrascuiulimihai a răspuns:

Ma braga elimina pe liverpool
psv se califica
si porto se califica la sigur iar man city se stie a fost eliminata

| georgiana_9939 a răspuns:

Man.city-dynamo ca