| NoName4321 a întrebat:

am nevoie de ajutor.
Am 15 ani, 165 cm, si 50 kg, va rog, spuneti-mi o rutina, sa ma antrenez, mi-am cumparat greutati, si vreau sa fac acasa. Vreau sa stiu cu ce sa incep, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Vayne a răspuns:

Diferite exercitii cu greutati-http://hunkbody.ro/antrenament-pentru-acasa-doar-cu-gantere/

Trebuie sa o iei incet oricum, sa ai un anume regim si sa faci pauze.

Asta e un program pentru flotari, in functie de cate flotari poti sa faci ai un antrenament pe saptamana.
http://antrenamentflotari.blogspot.com/

| Cosmin86 a răspuns (pentru Vayne):

Muschi cu flotari... glume de copii mici happy

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Inainte de oricare antrenament, OBLIGATORIU 10 minute exercitii de incalzire!

| Cosmin86 a răspuns:

Acasa? de cand se fac muschi acasa?

De ce nu te duci la sala?

| NoName4321 explică (pentru Cosmin86):

Am cumparate greutati. Momentan nu pot merge la sala

| Cosmin86 a răspuns (pentru NoName4321):

Bara de tractiuni ai? Presa pentru picioare? Paralele? Centura pentru discuri? Suport de haltera pentru genuflexiuni?