| vlady434 a întrebat:

Am nevoie de niste exercitii cardio sau de orice fel,care sa inlature stratul adipos de pe abdomen. La mine nu e asa de "gros" dar ma deranjeaza. Nu ma intereseaza cat de dur sau de greu este de facut, vreau sa-l incerc. Multumesc anticipat.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| vlady434 explică (pentru deundecumpar):

Nu ar trebui sa ma supar (pentru faza cu shaorma), dar fac exercitii zilnic, si nu prea sunt multumit de cat pot. De mancat...incerc sa consum cat de multe proteine, fructe si cat mai des mesele. Daca stii ceva despre o alimentatie buna, care ti se pare interesant, care crezi ca da rezultate si crezi ca m-ar ajuta si pe mine, te rog zi-mi-l.

| Nickname1890 a răspuns:

Alergare, ciclism, mers pe role, inot, aerobic, kangoo jumps etc.

Răspuns utilizator avertizat