| HaSClau a întrebat:

am nevoie de un sfat!
Sunt Paul, am 17 aproape, am ~72kg, 1.80.
Am probleme cu grasimea in plus pe abdomen, vreau sa imi spuneti ce tip de exercitii m-ar ajuta, restul corpului e ok, dar burta strica tot aspectu', va astept sfaturile, video-uri care m-ar putea ajuta, orice.
Ofer funda pentru cel ce ma ajuta cu tot ce e nevoie, mersi!

3 răspunsuri:
| BeeBia a răspuns:

Grăsimea de pe abdomen e cea mai nasoală nu se duce doar prin exerciții trebuie să ai grijă ce mănânci.

| HaSClau explică (pentru BeeBia):

De mancat mananc mancare gatita nu-i problema, ce-i drept e ca trebuie sa evit sa mai mananc seara tarziu ca atunci mancam cel mai mult.