| Louys a întrebat:

Am niste manusi de box de la Knockout de vreo 5 luni.
Le-am folosit vreo 2 luni, dupa care, am inceput sa le folosesc iar.
Treaba cu ele, e ca inca de cand le-am folosit in primele 2 luni, si-au creat niste denivelari(ca niste puncte), in zona cu care lovesti.
Ce ziceti, are ceva? Ar trebui sa le schimb? Recomandati firma Knockout, sau ar trebui sa ma schimb pe alta firma?

Răspuns Câştigător
| AnastasiaK a răspuns:

E ok, dar nu te astepta sa tina foarte mult. Knockout nu am incercat, dar cele Venum sau Everlast mi se cam duc dupa 6 luni (cand zic ca se duc, ma refer ca se rup, sare buretele din ele, nu la acele puncte despre care zici tu, alea apar repede, stiu). In fine, depinde si cat de des le folosesti. In cazul meu vorbim de minim 5 antrenamente a cate 2h pe saptamana. Daca vrei ceva mai bun, iti recomand Twins, dar doar daca esti dispus sa investesti binisor in sportul asta.

| Louys explică (pentru AnastasiaK):

Mersi de ajutor! happy

1 răspuns: