| boby98c a întrebat:

Am o bicicleta de culoare albastru deschis care pare a fi amestecat cu gri. In finehappy As vrea sa o vopsesc ce trebuie sa fac? Sa dau cu stratul de vopsea direct pe culoarea care o are? Tin sa precizez ca are un fel de lac sau ceva de genul.

Răspuns Câştigător
| Burdetiu a răspuns:

Incearca sa dai vopseaua aia jos de pe bicicleta cu smirghelul sau alt ceva si dupa aia sa vopsesti caci mai bine tine si unde este rugina sa dai bine cu smirghelul sa se ia rugina aia altfel unde este rugana ai vopsit deagaba

1 răspuns:
| ManeaAlex a răspuns:

Ba tbe sa dai luciu ala la vopsea cu jmirgheru atat si ce mai ai ruginit pe acoloo daca aiwinking si dupa dai cu vosea. BFT