| sebyuser98 a întrebat:

Am o haltera de 7kg acasa, si as vreau sa fac si eu ceva muschi nu doar sa ma tonific. Va rog spune-ti-mi ce exercitii sa fac, dati-mi un program despre alimentatie, ce sa mananc, ce ar trebui sa fac.

7 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Du-te la sala, pierzi vremea

p.s. : o haltera are 20 de kg fara niciun disc pe ea, ce naiba haltera ai tu la 7 kg?

| EdEddEddy a răspuns:

Pentru mana este destuld e buna o haltera cat si o grefa ( grefa este pentru pumn ). Trebuie s afaci regulat, dar in fiecare zi, de exemplu : azi ridici haltera de 10 ori, maine o ridici tot de 10 ori, poaimaine de 12 ori si tot asa..., iar la grefa e tot la fel.
Pentru piept si pentru abdomen e mai greu, ca sa-ti modelezi formele cum trebuie, mai intai trebuie sa lucrezi la partea din spate, apoi parte laterala si apoi se lucreaza in partea din fata.
Sper ca ti-am fot de ajutor, eu asa am facut si a dat roade.
Bafta! FUNDA?happyX

| M1Man a răspuns (pentru EdEddEddy):

Eu unul nu cred ca faci ceva cu 7kg..eu cu 40 acasa simteam ca nu mai cresc, deci mai bine s-ar apuca de sala.

| sebyuser98 explică (pentru EdEddEddy):

Da-mi id=ul tau eddy

| Cosmin86 a răspuns (pentru EdEddEddy):

Serios? in fiecare zi? muschii se dezvolta IN ZILELE DE PAUZA, copil mic paralel cu sportul ce esti

termina cu "funda" ta penibila, copilule

| Wehes a răspuns (pentru EdEddEddy):

Ca sa nu mai jignesc aiurea, iti spun frumos :
AI dat un Sfat TOTAL Eronat si Fals.
Nu pune el musci cu o amarata de gantera banuiesc de 7kg. Oare faci diferenta dintre gantera si haltera?

| sebyuser98 explică (pentru Cosmin86):

Scuza-ti-ma gantera! happy