| AndreiTrifan a întrebat:

am o întrebare care ma macină demult timp! In 3 luni daca ma antrenez la sacul de box si fac si sala+o dieta alimentara, pot face un abdomen cat de cat cu pătrățele!
P.S:Am 16 ani!

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Slabeste si le vei avea

| Anonimus345642235 a răspuns:

Buna! Apuca-te de antrenament și nu te mai gândi în cat timp o sa faci pătrățele. Dacă stai oricum nu se întâmpla nimic.

| Celmaitare123 a răspuns:

Salut, eu fac sala de 3 luni și am 5 patralele. Menționez, când m-am apucat nu se vedeau deloc. Fa seara, înainte de culcare abdomene, dacă vrei sa Îți explic, da-mi mesaj, vorbim mai multe pe wapp sau Facebook.

| AndreiTrifan explică (pentru Celmaitare123):

Salut,cum ai Facebook-ul?

| Celmaitare123 a răspuns (pentru AndreiTrifan):

Serban Petronel din Piatra Neamț