| Hdhxhdhdh a întrebat:

Am o întrebare, dacă mă dau pe hoverboard îmi obosesc picioarele?(întreb pentru că vreau să îmi iau şi vreau să ştiu dacă se merită)

2 răspunsuri:
| JustAsimpleUser a răspuns:

Nu iti obosesc picioarele laughing tu mergi cu acel hoverboard doar inclinandu-ti piciarele inainte si inapoi...si de meritat merita doar daca ai pe unde sa mergi cu el happy

| BenjaminD a răspuns:

Salutare, Hdhxhdhdh. Dacă il achiziționezi si mergi pentru prima oară pe el o să ai mici dezechilibrări prima oară, tot odată după 30-60min de mers muşchii din zona tendonului se contractă.