| Unculturist a întrebat:

am o întrebare. De curând am găsit pe internet un program de fitness numit piept 3D pe siteul numit antrenorulmeupersonal. Întrebarea mea este daca ați achiziționat unii din voi acest program și dacă merita banii. Fundaa.

Răspuns Câştigător
| Gigi777 a răspuns:

Cumpara paine e foarte important de banii aia. Poti sa faci flotari, genoflexiuni, abdomene acasa si ai pe domnul Youtube ca antrenorul tau personal.

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar sunt programe, aplicatii si videoclipuri pe Youtube de nu stii pe care sa le mai alegi, unele chiar si mai bune si GRATIS. De ce te-ai oprit tocmai la aplicatia respectiva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru 26 de lei își merită banii.
Numai că nu recomand pentru începători, daca nu faci împins la piept minim cu 1.7 din greutatea corporala pentru 1RM. Nu merită să-l faci, mai pe scurt e volum german focusat pe piept.
Nu sunt fanul brospilurilor, sunt mult mai bune alte programe ale lui Alexandru Popa.

| AlexElektro1987 a răspuns:

Salut,
Nu, nu merita avand in vedere ca internetul e plin din exercitii pentru toate grupele musculare si gratis, nu doar pentru piept.