| Mihai232323 a întrebat:

Am o intrebare. E posibil ca la varsta de 16 ani sa incep o cariera in fotbal? Avand in vedere ca stiu lucrurile de baza, cum ar fi pozitionarea in teren, cum sa dai o pasa laughing), cum sa sutezi in minge sa prinda efect, cum sa driblezi etc etc. big grin

Răspuns Câştigător
| laurentiavl a răspuns:

Poti, dar la varsta asta trebuie doar sa incepi sa te antrenezi. Iar pe viitor (depinde cit de bine joci) vei avea succces in acest domeniu. Sa speram!