| Tu80r a întrebat:

Am o intrebare pentru persoanele care fac sport si au folosit proteinele 100% WHEY PROTEIN ( de la SCITEC NUTRITION cele in cutie albastra ).

Cate cupe de proteina trebuie sa pun la un shake?

Eu pana acum puneam 2 cupe. Dar pe cutie scrie sa folosesti intre 1-3 portii pe zi dar nu scrie cate cupe la o portie.

E bine cum le folosesc? Adica nu ii prea mult 6 cupe pe zi? Ca eu iau o portie dim, una dupa antrenament si una seara.
Fundaaaaaa

Răspuns Câştigător
| cristi1505 a răspuns:

Este foarte bine cum pui.Nu vei exagera daca vei pune asa in continuare si iti vei asigura un necesar zilnic de proteine pentru refacere.Nu e deloc mult 6 cupe.

Uite aici:
http://scitec-nutrition.ro/......d_298.html

1 răspuns: