| BulLs a întrebat:

Am o intrebare pentru voi legata de pariuri...Am pariat ieri pe meciul dintre Bastia si Lyon si dupa cum stiti a fost abandonat...Intrebarea mea este daca voi primi cota 1 pe meciul respectiv sau daca trebuie sa astept pana se va rejuca meciul (si eventual cand se va rejuca).
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De regula, daca meciul nu se rejoaca in 24 de ore (a doua zi), toti primesc cota 1, indiferent de pronostic.
In orice caz, pentru a fi sigur, uita-te pe regulamentul casei de pariuri la care ai pariat.

| BulLs explică (pentru Ioandelasal):

Am pariat la superbet si m-am interesat... daca meciul nu se rejoaca in 48 h atunci se acorda cota 1. Multumesc pentru timpul acordat.

2 răspunsuri:
| pinnus a răspuns:

Daca vrei sa vezi in fiecar zi cate un bilet dupa care sa te inspiri intra pe pagina cota sigura 10+, au fost activi baietii pe un site recent inchis din cauza concurentei si au facut super treaba, raspund si in privat daca ai nelamuriri.