| SandyLascu a întrebat:

Am o mica intrebare, stiu ca nu sunt grasa, dar nici slaba mai mult normala, dar as vrea sa arat cit mai bine si sa am o figura ideala, timp de pina la 7 luni, adica peste 7 luni s am o figura ideala, daca este posibil. ce imi recomandati, ce alimente, ce sa fac, ce exercitii sa fac(de preferat un site)! dau si Funda celui mai bun rezultat

Răspuns Câştigător
| djphilosoph a răspuns:

Poti folosi:
http://www.unica.ro/......35234.html

Sau sa-ti alegi din lista:

http://m.ziare.com/articole/exercitii+slabit+burta

Sper ca ti-am fost de folos.
Funda?

3 răspunsuri:
| bogz a răspuns:

Chirurgie plastica.

| OAdolescentaaa a răspuns:

Heii. Poti sa faci o tehnica de detoxifiere a organismului..Iti iei mai multe lamai pe care zi de zi le dizolvi in cata apa vrei si bei..Adica in prima zi o lamaie.a doua zii 2 lamai si tot asa 7 zile pana ajungi la 7 lamai. Faci pauza 2 zile si apoi faci asta descrescator. Doar sa bei cu paiul ca sa nu distrugi smaltul dintilor..Eu am slabit 2 kg in 4 zile ..Vezi daca functioneazaa :* Succes!