| claudiuever a întrebat:

AM o mica mare problema ca sa zic asa. Deci am 14 ani si 54 de kg cu toate astea colegii ma considera gras.Ce e drept am putina burtica dar nu cred ca sunt gras ( sunt putin pufos dar nu cred ca intrec limita )
VOi ce credeti ce ar trebuie sa fac in aceasta situatie?
(masa musculara nu prea exista adica alea 54 de kg sunt mai mult grasime cred) am 1 70
multumesc si dau funda la cel mai bun

1 răspuns:
| Seba77 a răspuns:

Esti bine un barbat matur trebuie sa aiba greutatea proportional cu inaltimea deci la 1.70, 54kg esti foarte bine pentru varsta ta. ( la fete cand ajung la maturitate ar trebui sa aiba minus 10 kg raportat la inaltime... )