| anonim_4396 a întrebat:

Am o nelamurire daca pot sa ii zic asa.
Am inceput din vara sa umblu la sala si am luat burn fx (si am slabit 15KG (ceea ce este superb)
Acuma recent de vreo saptamana am luat 1.5KG de GFX8 ca sa pun masa musculara pe mine.
Dar problema mea este ce sa iau in continuare ca sa ma definesc adica ca sa iasa pieptu mai in afara. (evident fara grasime) ca sa slabesc din burta. Stiti voi ce inseamna definire.
Va rog sa imi sugerati ce proteine ar trebui sa imi cumpar in viitorul apropiat.
Stiu ca multi o sa ziceti ca daca faci abdomene poti sa dai jos din burta, sau daca faci sport. Ei bine eu stiu acest lucru, asta pot sa fac 1 an si poate dupa 1 an o sa se vada diferenta. Dar eu vreau in timp cat mai scurt. De asta apelez la sfatu vostru.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| nugasescusernameliber a răspuns:

Nu pot slabi intr-o parte si pune masa in alta. Si intr-o vara nu obtii miracole. Este nevoie de multa munca, disciplina si perseverenta.
Abdomenul il faci in bucatarie! deci ai mare grija la alimentatie! Iar masa poti pune la sala, dar treptat.
Cu o alimentatie adecvata, sport, odihna si hidratare vei obtine rezultate. Insa nu peste noapte.

| GamingProHD a răspuns (pentru nugasescusernameliber):

Imi poti da si un site de unde sa iau o alimentatie sanatoasa. Gen sa mananc sanatos sa cresc in masa musculara nah. stii tu ce vreau sa zic rolling on the floor)

| GamingProHD a răspuns (pentru nugasescusernameliber):

Ai funda, mersi fain.