| Dan_Lore_2001 a întrebat:

am o problema cu balonarea, ma balonez peste zi, si nu stiu cum sa scap de balonare, mananc usor la ore regulate, fac sport 1h in fiecare zi(workout si cardio) si tot balonat sunt, si vreau sa scap natural... dau funda happy

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Trebuie mers la doctorul de familie care sa te trimita la specialisti pentru analize pentru a vedea cauza. Apoi se pot gasi si remedii naturale dar se rezolva mai greu decat cu medicamente.

| CulturismsiFitness a răspuns:

Cati ani ai si ce inaltime?
Ce mananci si ce suplimente folosesti?